Červenec 2016

When Black Birds Fly aneb wat?

11. července 2016 v 15:05 | Kelven
Po několika dnech, kdy jsem byla příliš zakuklená do svých internetů, než abych dělala něco užitečného, se navracím a tentokrát s filmem, který vypadá jako dílo ďáblovo!
Jméno je When Black Birds Fly a co se týče jeho známosti… moc lidí asi nebude tak úplně vědět, o co go. Zaprvé proto, že je to vcelku čerstvý snímek, a zadruhé kvůli vážně, vážně znepokojivému ztvárnění.
Nicméně bych se o tenhle film chtěla podělit, neboť jsem už dlouho takovouhle psycho fantasmagorii neviděla!
Příběh se odehrává ve světě, který je obehnán zdí za kterou se nesmí jít - jak přikazuje Cain (pro zdejší obyvatele hrdina, spasitel). Malý Marius ale jednoho dne ve zdi objeví velkou díru a spatří svět, který se za ní skrývá. A krom světa uvidí i zraněnou mluvící kočku, která ho prosí o pomoc. Chlapec nejprve utíká pryč od otvoru, ale pak se - společně se spolužačkou Eden - vrací zpět. Oba dva prolézají dírou k oné zraněné kočce a později se dovídají úplnou pravdu - o světě, o lidech a o Bohu.

To, co mě v první řadě zaráží, je fakt, že jsem to našla na stránce se Disney Seriálama (převážně D-seriálama). Jinými slovy: jestli na tohle kliklo nějaký 10ti letý děcko, jsem zvědavá na jeho spaní.

Menu

6. července 2016 v 1:07 | Kelven
BRZY BUDE DOPLNĚNO
Design: Tvořený v PicMonkey